Wypadek drogowy w Szpetalu Górnym. Policja szuka świadków

Komenda Miejska Policji we Włocławku prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do jakiego doszło w dniu 11 listopada 2017 roku na ulicy Włocławskiej w Szpetalu Górnym.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynik, że 11 listopada 2017r. około godz. 18:00 na ulicy Włocławskiej w Szpetalu Górnym kierujący pojazdem osobowym marki BMW na skrzyżowaniu z ulicą Lipową zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący pojazd osobowy marki Chevrolet. Pojazd marki BMW poruszał się z kierunku Fabianek w kierunku Włocławka, natomiast pojazd Chevrolet poruszał się z kierunku Włocławka w kierunku Fabianek. Uczestnicy zdarzenia trafili do szpitala.

W związku z koniecznością ustalenia dokładnych okoliczności policja prosi świadków tego wypadku o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod nr tel. 54/414-56-55 lub 414-56-oo i tel. alarmowe 997, 112.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.