Dachowanie samochodu w gminie Chodecz. Cztery osoby trafiły do szpitala

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Dziś w m. Psary w Gminie Chodecz doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierująca samochodem marki ford straciła panowanie nad pojazdem czego efektem było dachowanie pojazdu.

Dzisiaj (12.02.18) przed godziną 9 dyżurny został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na drodze powiatowej w miejscowości Psary (gm. Chodecz). Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 42-letnia kierująca jadąc w kierunku Chodcza straciła panowanie nad pojazdem marki ford i po zjechaniu na pobocze doszło do dachowania pojazdu. W wyniku zdarzenia cztery osoby z obrażeniami zostały przewiezione do szpitala. Teraz prowadzone są czynności, które mają ustalić dokładne okoliczności wypadku. Kierująca była trzeźwa – informuje Tomasz Tomaszewski z KMP we Włocławku

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.