Rehabilitacja w Choceniu. Wkrótce uroczyste otwarcie Przychodni

Od 3 lipca można już korzystać z zabiegów rehabilitacyjnych w nowym zakładzie w Choceniu.

Można już korzystać z zabiegów rehabilitacyjnych w nowym zakładzie w Choceniu. Zakład prowadzi firma ”PLUS MEDICA”, którą założyli mieszkańcy gminy.

Właściciele firmy Plus Medica planują uroczyste otwarcie PRZYCHODNI REHABILITACYJNEJ. Uroczystość odbędzie się w dniu 18 sierpnia 2017 r., (piątek) o godz. 10.00 przy ul. Północnej w Choceniu.

Na początek możliwe jest korzystanie tylko z płatnych zabiegów, cały czas czekamy na kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Konkursy w tej dziedzinie ciągle są odkładane. Najnowsze informacje mówią o wrześniu – informują właściciele.

Gmina postanowiła dofinansować na początek zabiegi dla mieszkańców gminy. Każdy mieszkaniec ma prawo do 30 zł dofinansowania w przypadku pojedynczych zabiegów i 50 zł w przypadku zabiegów kompleksowych.

W przypadku pojedynczych zabiegów pierwsze będą darmowe. Pieniądze będą refinansowane bezpośrednio na firmę, nie trzeba więc będzie wykonywać żadnych czynności, aby z dofinansowania skorzystać.

Kontakt do Przychodni Rehabilitacyjnej pod nr telefonu 665-295-982. Nie ma potrzeby posiadania skierowania.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.