Moc imprez w Gminie Choceń już wkrótce !!!

Lato w gminie Choceń upłynie pod znakiem dobrej zabawy i aktywności na świeżym powietrzu.

W pierwszych dniach czerwca br. w Choceniu odbędzie się  gminny Dzień Dziecka.

Jeszcze przed wakacjami zapraszamy do Chocenia na koncertową niedzielę. W dniu 18 czerwca w Choceniu wystąpi Halina Młynkova. Natomiast na sołtysiadę zapraszamy tradycyjnie do Czerniewic. Na boisku w dniu 23 lipca będziemy kibicować ulubionym drużynom – zaprasza wójt Roman Nowakowski.

Tradycyjnie już nad jeziorem  Choceniu odbędzie się zlot motocyklowy. Nad Jezioro Borzymowskie w  dniach 18 - 19 sierpnia przyjadą właściciele motocykli wszystkich typów, roczników i marek. To organizacyjnie duże przedsięwzięcie  zostanie zakończone w sobotę w nocy.

Dożynki tradycyjnie w Śmiłowicach organizowane będą wspólnie z parafią, OSP, KGW. Podziękowanie za plony zaplanowano na 10 września.

W grudniu natomiast wspólnie ze Starostwem Powiatowym gmina Choceń organizowała będzie wystawę „Stoły wigilijne na Kujawach”.

Ponadto wiele sobotnio -niedzielnych imprez w czasie tegorocznego sezonu planowanych jest na plaży w Choceniu.

Zobacz także: 

Dożynki 2016 w Gminie Choceń

Dziś odbyły się uroczystości dożynkowe w Śmiłowicach.

Ogólnopolski Zlot Motocykli Choceń 2016: Koncerty

Za nami X Ogólnopolski Zlot Motocykli w Choceniu 2016 r.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.