Dożynki Gminy Choceń 2017. Będzie się działo !!! [PROGRAM]

Już 10 września 2017 roku odbędą się Dożynki w Śmiłowicach w gminie Choceń. Mieszkańcy podziękują za plony na mszy św. w parku w Śmiłowicach.

Będą wieńce, muzyka, występy, grochówka. Na scenie zaprezentują się zespoły: „Śmiłowiónki”, Ziemia Kujawska z CCK, młodzieżowa orkiestra dęta ze Śmiłowic, dzieci ze szkoły podstawowej oraz przedszkolacy ze Śmiłowic.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Markus P, usłyszymy m.in. Bawimy się, Niebo mi daj, czy Hula Ula. Zabawę taneczną poprowadzi nasz rodzimy zespół "Rytmix".

W czasie uroczystości zaplanowano także wręczenie rolnikom z Gminy Choceń odznaki honorowej „Zasłużony dla rolnictwa”. Uroczystość jest organizowana wspólnie przez parafię, szkołę, Koło Gospodyń Wiejskich, jednostkę OSP, Urząd Gminy w Choceniu oraz Choceńskie Centrum Kultury-Biblioteka.

Program dożynek:

15.00 Msza św. w parku w Śmiłowicach

16.30 Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Śmiłowice

17.00 Występ dzieci z Przedszkola Niepublicznego w Śmiłowicach

17.30 Program przygotowany przez uczniów z SP w Śmiłowicach

18.00 Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Kujawska"

18.30 Danuta Kaczmarek

18.45 Śmiłowiónki

19.15 Wpół do Bluesa

20.30 Gwiazda wieczoru - Markus P

21.30 Zabawa taneczna z zespołem RYTMIX

 

Teledysk MARKUS P - Bawimy się

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.