Wypadek na A1 pod Włocławkiem. Samochód osobowy uderzył bariery energochłonne

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

W piątek 22.12.2017 około godz:16:55 w miejscowości Przywieczerzyn na Autostradzie A1 samochód uderzył w bariery energochłonne.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali samochód osobowy Nissan Almera po uderzeniu w bariery energochłonne, stojący na pasie włączającym się do ruchu autostrady A1 ( wyjazd z MOP Kałęczynek ) w kierunku Łodzi. Kierowca oraz pasażer znajdowały się poza pojazdem. Osoby te nie zgłaszały żadnych dolegliwości – informuje Mariusz Blodoszewski z PSP we Włocławku

Działania staży polegały na odłączeniu akumulatora, uprzątnięciu skutków zdarzenia oraz zabezpieczeniu miejsca. Na czas prowadzenia działań przez straż i policję prawy pas ruchu oraz pas włączający były zamknięte. W momencie zabezpieczenia pasa ruchu przez służbę autostradową działania zakończono. Na miejscu pozostała policja prowadząc dalsze czynności.

W akcji udział brał zastęp GBA 2,5/16/2,5 z JRG 1 we Włocławku oraz GBA 2,5/16 z OSP Janowice.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.