Wiesz o krzywdzonym dziecku? Dzwoń! Przyjdź na dyżur!!! O prawach dzieci w Brześciu Kujawskim i Radziejowie

W piątek (21 kwietnia) konsultacje odbędą się w Brześciu Kujawskim i Radziejowie. To okazja do zgłoszenia zaobserwowanych przypadków łamania praw dzieci.

Z konsultacji mogą skorzystać zarówno dorośli, jak i dzieci, w szczególności osoby chcące zgłosić przedstawicielowi z Biura Rzecznika Praw Dziecka sprawy dotyczące np. zaniedbań lub stosowania przemocy wobec dzieci, zagrożenia ich praw w sytuacjach konfliktów rodzicielskich, problemów w zapewnieniu dzieciom optymalnych warunków opiekuńczo-wychowawczych.

To kolejna odsłona cyklu tego typu porad w naszym regionie. Prawnik udzieli porady w zakresie zabezpieczenia praw dziecka przed bezprawną ingerencją i zweryfikuje, czy osoba zgłaszająca problem podjęła właściwe działania.

W piątek (21 kwietnia) bezpłatne konsultacje odbędą się w

Brześciu Kujawskim, w godzinach od 10 do 12 w Szkole Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim, ul. Hanki Sawickiej 21 lub pod numerem tel. 54 252 15 26.

Radziejowie, w godzinach od 14 do 16 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Radziejowie, ul. Kościuszki 58 (przy budynku Zespołu Szkół Mechanicznych) lub pod numerem tel. 54 285 38 65.

 Na dyżury można zapisywać się pod numerem telefonu: (22) 583 66 00.

Kolejne dyżury planowane są: 19 maja w Toruniu oraz 16 czerwca w Grudziądzu.

Pierwsze w tym roku konsultacje odbyły się w lutym w  Tucholi i Sępólnie Krajeńskim oraz w marcu  w Nakle nad Notecią i Szubinie.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.