Wielki sukces na Mistrzostwach Świata mieszkanki Brześcia Kujawskiego

Uczennica włocławskiego „Kopernika”, mieszkanka Brześcia Kujawskiego 16-letnia Natalia Mrozińska została dwukrotną medalistką Mistrzostw Świata WADF, które odbyły się w Libercu w Czechach.

W dniach 4-8.11.2015r w Czechach w miejscowości Liberec odbyły sie Mistrzostwa Świata WADF. Brała w nich udział 2 - krotna mistrzyni Europy Natalia Magdalena Mrozińska. Natalia brała udział w czterech konkurencjach i w każdej znalazła sie w gronie ścisłych finalistów.

W film&music Natalia zdobyła srebrny medal, w contemporary ballet dance brązowy medal, w jazz dance 6 miejsce a w urban pop dance 4 miejsce.

Zawodniczka trenuje taniec klasyczny pod okiem Pani Iny Griszczuk. Jednak na uznanie zasługuje dodatkowo fakt, iż Natalia do Mistrzostw przygotowała własną choreografię. Wielkie gratulacje!!!

Galeria zdjęć: 

Komentarze

Z uwagą śledzę jej karierę i trzeba przyznać, że jej pasje są najwyższych lotów a przy tym sławi naszą Małą Ojczyznę. Jest miłą, zawsze uśmiechniętą,sympatyczną nastolatką (znam ją osobiście) Dziękujemy jej za to i życzymy dalszych osiągnięć.

Z tego co wiem to i od p.Judyty Witkowskiej przywieziono parę srebrnych medali, więc czemu piszemy tylko o wychowankach p.Iny ?

Najlepsza!!!

A kto to jest p. Judyta?

Jesteś najlepsza. Gratulacje. Nikt ci nie da niczego, jeśli sama nie zapracujesz na swój własny sukces.

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

W tym wieku dziecko masz ogromne osiągnięcia.GRATULUJĘ i zyczę żeby zawsze tak było.

Bravooo!!!!!

Tak trzymać Nati :)

Wielkie gratulacje!

Natalio, nie dość, że jesteś utalentowana, pracowita i mądra to jeszcze wyrosła z Ciebie piękna dziewczyna. GRATULACJE!!!

gratki:)

zdolna dziewczyna.

Natalko, serdecznie Ci gratuluję kolejnego sukcesu i dalej trzymam kciuki.

Gdzie pojedzie, tam zwycięży. Gratki!

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.