Święto Żuru Kujawskiego 2017 w Brześciu Kujawskim. Cztery gwiazdy na jednej scenie [PROGRAM]

Fot. promocjewloclawskie.pl

17 czerwca w Brześciu Kujawskim odbędzie się kolejna edycja Święta Żuru. Na imprezę przyjadą nie tylko znane zespoły disco-polo takie jak Zenek Martyniuk z Zespołem Akcent a także Kordian. Oprócz disco polo usłyszymy stare dobre przeboje w wykonaniu Norbiego oraz zespół gatunku hip hop B.R.O.

17 czerwca w Brześciu Kujawskim odbędzie się już VII kolejna edycja Święta Żuru. W konkursie kulinarnym na najlepszy żur kujawski jak zawsze wezmą drużyny nie tylko z Brześcia Kujawskiego ale również z całego powiatu.

Organizator spodziewa się w najbliższą sobotę w Starym Brześciu kilka tysięcy gości. Konkurs kulinarny rozpocznie się o godzinie 14.00.

Od godz. 18:00 na brzeskiej scenie pojawią się zespoły disco-polo, Zenek Martyniuk (Akcent) a o godzinie 19:30 Kordian.

Pierwszego z nich Zenka Martyniuka nie trzeba nikomu przedstawiać. To niekwestiony król Disco Polo. Kto z nas nie zna takich hitów jak „Gwiazda”, „Królowa nocy”, „Pragnienie miłości” czy „Przekorny los”. W 2014 roku została wydana jego piosenka pod tytułem „Przez Twe oczy zielone”, która odniosła duży sukces na portalu YouTube (jako druga polska piosenka, po "Ona tańczy dla mnie", przekroczyła próg 100 mln. wyświetleń).

Druga gwiazda Kordian pojawi się ze swoim disco polo w stylu góralskim około godziny 19:30. Największe przeboje grupy to „Dziewczyna z gór”, „Wina dzban” czy „Daj daj kochana”.

O godzinie 21:00 na scenie pojawi się Norbi. Karierę rozpoczął w 1997 roku. Pierwszy singiel KOBIETY SĄ GORĄCE z debiutanckiej płyty SAMERTAJM od razu stał się hitem. Kolejne single SAMERTAJM(duet z Natalią Kukulską),BALLADA STUDENCKA czy POKRĘCIO SIĘ W GŁOWIE udowodniły że debiut Norbiego okazał się trafiony.

Około 22:00 na brzeskiej scenie pojawi się B.R.O. Czyli właściwie Jakub Birecki – polski raper i producent muzyczny. Muzyk znany jest z takich utworów jak „Tylko z Tobą”, „Mówiłą mi”, „Nowy rozdział”.

Po koncercie zaplanowano dyskotekę pod gwiazdami z Show DJ (DJ BOSSY & SUOVIAN (BULVAR). Zabawa potrwa do godziny 2:00 w nocy.

Tak zaprasza na Święto Żuru NORBI:

Polub nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiedz się więcej

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.