Przedsiębiorcy z regionu znów spotkają się pod Brześciem [VIDEO]

W pierwszym spotkaniu Łokietek Biznes Klubu, które odbyło się w 8 lutego w restauracji Falborek, udział wzięło ponad 80 przedsiębiorców. Po prezentacji nowej inicjatywy biznesowej uczestnicy mieli możliwość zaprezentowania swoich firm i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Kolejne spotkanie biznesowe już 9 marca 2018 roku o godzinie 16:00.

Fotorelacje z pierwszego lunchu biznesowego znajdziesz tutaj (kliknij)

Klub Biznesu  powstały w Brześciu Kujawskim  to platforma łącząca przedsiębiorców z całego regionu. Nowy projekt daje możliwość współpracy każdej firmie niezależnie od branży. A wszytko to dzieje się przy klubie  sportowym GKS Łokietek. Cykliczne spotkania w ramach Klubu Biznesu to bardzo dobra forma promocji. Przedsiębiorca ma okazję na przedstawienie swojej oferty wszystkim zgromadzonym osobom, prezentując swoje produkty i usługi.

Podczas pierwszego lunchu panowała sprzyjająca nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych atmosfera.  Nie zabrakło również okazji do kuluarowych rozmów i wymiany doświadczeń.

Poza dużą liczbą przedsiębiorców, na spotkanie przybył również Burmistrz Brześcia Kujawskiego, który serdecznie przywitał wszystkich przybyłych gości. Ponadto, w spotkaniu wzięli udział również członkowie innych Klubów Biznesu, m.in. z Klubu Biznesu Marcina Gortata, Klubu Biznesu Olympic Worcław, J Academy Business Club Bydgoszcz oraz Olimpia Biznes Klub Grudziądz.

Kolejne spotkanie już 9 marca 2018 roku o godzinie 16:00.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.