Prokuratura w Łokietku Brześć Kujawski

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Zarząd Klubu Łokietek w Brześciu Kujawskim nadesłał do naszej redakcji oświadczenie, w którym poinformował o kontroli prowadzonej przez Prokuraturę oraz Urząd Skarbowy w ich klubie.

Postępowanie wyjaśniające jest wynikiem donosu, jaki złożył na Nasz klub, były już radny Brześcia Kujawskiego a obecny wiceprezydent Włocławka, Jarosław Najberg. Naszym obowiązkiem jest poinformowanie wszystkich zainteresowanych o toczonym w klubie postępowaniu  – pisze w oświadczeniu Zarząd Gminnego Klubu Sportowego „Łokietek”.

O sprawie rozmawialiśmy z sekretarz Zarządu Klubu Justyną Gruszecką.

Jesteśmy zaskoczeni faktem, że Pan Jarosław Najberg nie usiłował wyjaśnić sprawy u źródła pomimo, że będąc radnym Gminy Brześć Kujawski miał mechanizm i narzędzia, aby rozwiać swoje wątpliwości. Ani razu nie podjął również próby merytorycznej rozmowy w celu wyjaśnienia sprawy, dlatego też z pełną świadomością i w porozumieniu z byłymi członkami Zarządu postanowiliśmy poinformować wszystkich sympatyków klubu o zaistniałej sytuacji. Intencje byłego już brzeskiego radnego pozostają dla nas wszystkich zagadką. Nie jest to pierwsza w naszym miasteczku sprawa, którą do organów ścigania skierował Pan Najberg - powiedziała Justyna Gruszecka sekretarz Zarządu Gminnego Klubu Sportowego „Łokietek”.

O komentarz zwróciliśmy się również do wiceprezydenta Włocławka Jarosława Najberga. Wiceprezydent nie chciał komentować sprawy. Oczekuje on na wyjaśnienie z Prokuratury i Urzędu Skarbowego.

Mam przygotowane zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa o zniesławienie z wnioskiem o ściganie sprawcy przestępstwa, które będę składał na podstawie oświadczenia, które złożono - powiedział wiceprezydent Jarosław Najberg.

 

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.