Koncert Zaduszkowy w Brześciu Kujawskim. Będą wspominać Agnieszkę Osiecką, Irenę Jarocką, Wojciecha Młynarskiego i Zbigniewa Wodeckiego

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza na kolejną (czwartą) edycję koncertu zaduszkowego "Ocalić od zapomnienia" już 29 października 2017 roku o godzinie 18:00.

Tym razem wspominać będą: Agnieszkę Osiecką, Irenę Jarocką, Wojciecha Młynarskiego i Zbigniewa Wodeckiego.

Piosenki z ich repertuaru, lub przez nich napisane zaśpiewają dawno nie słyszane na naszej scenie,  byłe wokalistki z BCK, które obecnie są studentkami: Daria Domagalska i Natalia Walo oraz znana już zaprzyjaźniona z BCK Justyna Paczkowska.

Ogromną niespodzianką będzie udział rockowego wokalisty, znanego z zespołu Keep Rockin', byłego mieszkańca Brześcia Kujawskiego, mieszkającego obecnie w Poznaniu - Marcina Wojciechowskiego.

Śpiewającym towarzyszyć będzie zespół w składzie:

Maciej Bagiński - trąbka

Michał Bagiński - puzon

Krzysztof Krzos - gitara

Mateusz Majchrzak - perkusja

Tomasz Majchrzak - instrumenty klawiszowe.

Robert Paczkowski - saksofon

Zbigniew Stawicki - gitara basowa.

Koncert "Ocalić od zapomnienia" na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych przez BCK. To projekt całkowicie zrealizowany w brzeskiej placówce. Kierownictwo muzyczne nad projektem objął pracujący w BCK muzyk - Tomasz Majchrzak, który zajął się doborem repertuaru oraz aranżacją utworów.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w BCK.

Warto dodać, że w tegorocznej edycji w utworach pojawi się rozbudowana sekcja dęta obok saksofonu będzie trąbka i puzon, na których zagrają bracia Bagińscy pierwszy raz biorący udział w projekcie. Debiut w koncercie zaduszkowym będzie miał także basista Zbyszek Stawicki.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.