Jest akt oskarżenia za pobicie ze skutkiem śmiertelnym piłkarza z Brześcia Kujawskiego

W dniu 29 grudnia 2017 roku prokurator Prokuratury Okręgowej we Włocławku sporządziła akt oskarżenia przeciwko  Marcinowi M.  o  przestępstwo  z art. 156 § 1 pkt 2 i § 3 kk.

Wymienionego oskarżono o to, że w dniu 30 kwietnia 2017 roku, we Włocławku, przy ul. Ogniowej, przed klubem „MILION”, uderzając Mariusza K. pięścią w twarz, spowodował jego upadek na twarde, nieodkształcalne podłoże, w wyniku czego doznał on ciężkich obrażeń czaszkowo-mózgowych w postaci: złamania kości ciemieniowej prawej, obrzęku i stłuczenia lewego płata czołowego i ciemieniowego mózgu, wtórnych wylewów krwawych do pnia mózgu,  stłuczenia tkanek miękkich okolicy ciemieniowej w wyniku której pokrzywdzony zmarł w dniu 2 maja 2017 roku w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Włocławku  tj. o  przestępstwo  z art. o  przestępstwo  z art. 156 § 1 pkt 2 i § 3 kk

Sprawa podlega rozpoznaniu przez Sąd Okręgowy we Włocławku.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.