Dożynki 2017 w Brześciu Kujawskim! Kto będzie gwiazdą wieczoru?

Fot. Zdjęcie ilustracyjne / Dożynki 2016 w Brześciu Kujawskim / Fot. promocjewloclawskie.pl

W dniu 27 sierpnia 2017 w Brześciu Kujawskim na boisku szkoły podstawowej nr 1 ( ul. H. Sawickiej obecnie ul. Królewska) odbędą się Dożynki gminno-parafialne .

Dożynki rozpoczną się mszą w Kościele Parafialnym im. Św. Stanisława B.M. , następnie korowód dożynkowy prowadzony przez M.O.D. "Brestivia" przybędzie na teren boiska SP nr 1

gdzie odbędzie się część obrzędowa dożynek (powitanie starostów dożynek,przemówienia, złożenie wieńców dożynkowych). Następnie na scenie pojawi się zespół folklorystyczny "Dzieci Kujaw", orkiestra "Brestivia", zespół "Kapela z Szaconkiem" oraz zabawę taneczna poprowadzi zespół "Tomas" .

Gwiazdą wieczoru będzie kabaret " Ławeczka z serialu Ranczo". Ponad to będą stoiska prezentujące sołectwa działające na terenie gminy Brześć, zabawy i zawody dla sołtysów, 3 godzinny blok zabaw dla najmłodszych, wesołe miasteczko, a także pokaz fireshow przygotowany przez grupę "Arta Foc".

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.