Co w weekend? Szał disco polo i nie tylko

Gwiazdy disco polo, koncertowa niedziela, impreza sportowo-rekreacyjna na Powitanie Lata, festiwal sztuki ulicznej, bieg i marsz nordic walking  to wszystko czeka na mieszkańców Włocławka i okolic w najbliższy weekend.

Polub nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiesz się więcej

17 czerwca w Brześciu Kujawskim odbędzie się kolejna edycja Święta Żuru. Na imprezę przyjadą nie tylko znane zespoły disco-polo takie jak Zenek Martyniuk z Zespołem Akcent a także Kordian. Oprócz disco polo usłyszymy stare dobre przeboje w wykonaniu Norbiego oraz zespół gatunku hip hop B.R.O. Program tutaj (kliknij)

Z okazji zbliżających się wakacji Gmina Choceń 18 czerwca 2017 roku przygotowała dla mieszkańców mnóstwo atrakcji.

W programie m.in. występ zespołu Ziemia Kujawska, na scenie zaprezentuje się także grupa wokalna Choceńskiego Centrum Kultury – Biblioteka oraz zespoły The Brothers i Wpół do bluesa. Gwiazdą imprezy będzie Halina Mlynkova.

Przygotowano także wiele atrakcji dla najmłodszych. Na stadionie będą zjeżdżalnie i wiele konkursów i to nie tylko sportowych. Program tutaj (kliknij)

Uczniowski Klub Sportowy " START " Smólnik zaprasza 17 czerwca 2017 roku na imprezę sportowo-rekreacyjną pod nazwą SPLLUWA czyli Sportowe Powitanie Lata Ludzi Umiejących Wypoczywać Aktywnie. Więcej tutaj (kliknij)

17 czerwca 2017 r. na włocławskich bulwarach odbędzie się impreza w ramach ogólnopolskiej akcji Mapa Życia. W trakcie wydarzenia zorganizowany zostanie m.in. bieg i marsz nordic walking na dystansie 5 km. Dostępne będą także punkty pomiaru ciśnienia, cukru, tkanki tłuszczowej, darmowe konsultacje z dietetykiem.  Impreza planowana jest w godzinach od 9.00 do 11.15. Chętni będą mogli zarejestrować się w bazie dawców szpiku.

XV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZTUKI ULICZNEJ BRUKARNIA odbędzie się w sobotę od 18:00 na Placu Wolności we Włocławku. Program tutaj (kliknij)

Włocławska grupa coverowa wykonująca przeboje polskiego rocka w składzie: Paweł Kinasiewicz - gitara wokal i Sławomir Sadowski – wokal wystąpi na Scenie na Wiśle w niedzielę o godzinie 18:00.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.