Co w Walentynki 2018? W Brześciu Kujawskim zagra ...

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza na coroczny koncert walentynkowy w dniu 11 lutego 2018 roku o godzinie 18:00, przygotowany przez zespół muzyczny z BCK.

W tym roku zaprezentujemy Państwu muzykę filmową, czyli piosenki z kultowych filmów o miłości. Usłyszymy między innymi piosenkę z filmu "Titanic", walca z filmu "Noce i dnie", utwóry z filmów "Dirty dancing" "Uprowadzenie Agaty" czy "Króla Lwa" – informuje Agata Kubajka z BCK w Brześciu Kujawskim

Doborem repertuaru i aranżami zajął się jak zwykle Tomasz Majchrzak, który zagra również na instrumentach klawiszowych.

Ponadto zagrają Mariusz Kacprzak na gitarze basowej, na perkusji Krzysztof Krzos, a na saksofonie Robert Paczkowski. Na gitarze elektrycznej zagra Mateusz Jendrzejewski, który po raz pierwszy wystąpi na naszej scenie. Mateusz nie tylko zagra, ale również wystąpi w roli wokalisty.

Zaśpiewają Natalia Walo, Justyna Paczkowska, oraz Łukasz Stępniak ( po raz pierwszy).

Bilety w cenie 10 zł. do nabycia w przedsprzedaży lub bezpośrednio przed koncertem.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Zobacz także: 

Koncert na Walentynki w Brześciu Kujawskim - 15.02.2015

Brzeskie Centrum Kultury zorganizowało  koncert walentynkowy zatytułowany „Miłość nie jedno ma imię”, który odbył się wczoraj (15 lutego 2015) w BCK.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.