2 pożary w piekarni pod Brześciem Kujawskim. Jaka przyczyna?

Fot. Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

Do dwóch pożarów w piekarni pod Brześciem Kujawskim doszło w sobotę i w niedzielę. Na miejsce musiały zostać zadysponowane trzy jednostki straży pożarnej.

Z informacji przekazanych nam przez PSP we Włocławku w piekarni zapalił się susz chlebowy, który suszony był nad piecem.

Do pierwszego pożaru doszło około godziny 16-stej w sobotę. Na miejscu pojawiły się jednostki straży pożarnej z OSP Brześć Kujawski, Kąkowa Wola oraz PSP Włocławek. W piekarni zapalił się susz chlebowy, który składowany był nad jednym z pieców – informuje Dariusz Krysiński rzecznik prasowy z PSP we Włocławku.

Gaszenie pożaru trwało kilka godzin.

To jednak nie koniec. W nocy około godziny 2 w nocy ponownie w piekarni zapalił się susz chlebowy tym razem nad kolejnym z pieców. W wyniku pożaru nikomu nic się nie stało.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Na miejscu działały 4 zastępy straży pożarnej( dodatkowo OSP Machnacz)

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.