18-latek i dwoje nieletnich ukradli chłodnicę z koparki

Fot. Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

Po otrzymaniu zgłoszenia o kradzieży chłodnicy z koparki policjanci z Brześcia Kujawskiego jeszcze tego samego dnia ustalili sprawców przestępstwa. Okazali się nimi 18-latek i dwoje nieletnich. Mundurowi odzyskali również skradzione mienie, które złodzieje zdążyli już sprzedać na złom.

W miniony wtorek (17.10.17) policjanci z Brześcia Kujawskiego zostali powiadomieni o włamaniu do koparki, która znajdowała się na terenie jednego z zakładów w gminie Lubanie, pow. włocławski. Łupem złodziei padła chłodnica. Mundurowi natychmiast zaczęli ustalać kto dokonał kradzieży i gdzie znajduje się skradzione mienie.

Trop obrany przez funkcjonariuszy okazał się właściwy. Jeszcze tego samego dnia ustalili, że sprawcami kradzieży są 18-latek i dwoje nieletnich. Ponadto, dzięki pracy policjantów skradziona chłodnica wróciła do właściciela. Mundurowi znaleźli ją na jednym z punktów skupu złomu.

18-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W środę (18.10.17) usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. O losie nieletnich natomiast zdecyduje sąd rodzinny.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.