Czołowe zderzenie dwóch samochodów w Józefowie. Volvo wpadło do rowu

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Do poważnego wypadku drogowego doszło w miniony piątek w miejscowości Józefowo na drodze krajowej 62 gdzie Ford Mondeo zderzył się czołowo z Volvo.

Do zdarzenia doszło 10.11.2017 o godz:20:42 w miejscowości Józefowo na DK 62.

Po przybyciu na miejsce strażacy zastali dwa samochody osobowe po zderzeniu czołowo – bocznym. Ford Mondeo znajdował się na pasie jezdni natomiast Volvo w przydrożnym rowie. Kierowcy obu pojazdów w momencie przyjazdu zastępów PSP znajdowali się w pojazdach świadków zdarzenia chcących pomóc poszkodowanym – informuje Mariusz Bladoszewski rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku

Jedynie w Fordzie znajdował się pasażer - najmniej poszkodowany trzeci uczestnik zdarzenia. Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy ZRM które po przebadaniu poszkodowanych zabrało do szpitala trzy osoby.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.