Na autostradzie A1 przewrócił się TIR z fajerwerkami

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Samochód ciężarowy przewrócił się na autostradzie A1 pomiędzy Pikutkowem a Kowalem. Pas ruchu w kieurnku Łodzi był zablokowany przez kilka godzin.

Do przewrócenia ciężarówki przewożącej fajerwerki doszło dziś około godziny 14.00 na autostradzie A1 pomiędzy węzłem w Pikutkowie i Kowalu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W zasadzie nie było to nic poważnego. Samochód, który przewoził kontener był załadowany fajerwerkami. Na szczęście nic poważnego tam się nie stało, kierowca nie miał żadnych obrażeń. Jednak my wysłaliśmy dwa zastępy straży pożarnej. Zabezpieczono ciężarówkę. Był też drobny wyciek oleju – informuje Mariusz Bladoszewski z PSP we Włocławku

Aby ciężąrówkę postawić na lawetę na miejsce zadysponowano dwa holowniki. Straż zabezpieczała miejsce zdarzenia przed ewentualnym wybuchem i zagrożeniem pożarowym.

Na czas stawiania ciężarówki na lawetę autostrada w kierunku Łodzi była zamknięta.

Blokada na A1 spodowodowała korki na drodze krajowej nr 62 Włocławek – Brześć Kujawski.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.