Zacięta rywalizacja w Boniewie. Sprawdź wyniki [ZDJĘCIA]

W dniach 2-3 grudnia 2017r. odbył się na Hali Sportowej w Boniewie II Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy Boniewo.

Gry odbywały się w 2 grupach po 4 zespoły, gra każdy z każdym. Z każdej wchodzą do półfinału po 2 najlepsze zespoły. Półfinały rozegrane zostały na krzyż czyli 1A-2B i 1B-2A. Następnie mecz o 3 miejsce i finał. Oto składy grup:

4. Tęcza Topólka

Kolejna edycja turnieju przyniosła wiele emocji i siatkarskiej atmosfery. To były zacięte mecze pełne zaangażowania. Zawodnikom dopisywał dobry humor i optymistyczny nastrój. Musieli być jednak wybrani i przegrani tego turnieju. Zwycięzcami turnieju została drużyna BKS Eco-myjnia Włocławek, która co warto zauważyć, obroniła tytuł sprzed roku. Z każdej drużyny uczestniczącej w fazie finałowej został wybrany najlepszy zawodnik danego teamu. Końcowa klasyfikacja turnieju: