Pobiegną by uczcić pamięć żołnierzy walczących o Polskę. Zgłoś się! Zapisy już trwają

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

W dniu 16 września 2017r organizowany jest bieg na dystansie 10 km w ramach uczczenia pamięci żołnierzyArmii Pomorze walczących w kampanii wrześniowej 1939r na Kujawach, a wśród niech żołnierzy 61 Pułku Piechoty i 86 Batalionu Specjalnego „Nakło” z 15DP, którzy w dniach 11- 12 września 1939r walczyli pod Szczytnem.

Start godz. 10 .00 Szczytno, meta Boniewo przy hali sportowej.

Organizatorzy zapraszają wszystkich aktywnych sportowo mieszkańców Gmin: Boniewo oraz Choceń i nie tylko do uczczenia w takiej formie pamięci żołnierzy walczących pod Szczytnem w 1939r i zmierzenia się z dystansem 10 km.

Zapisy są aktywne na stronie internetowej: https://elektronicznezapisy.pl/event/2037/strona.html

Opłata startowa w całości przeznaczona jest na organizację biegu i wynosi tylko 29 zł.

Organizatorzy

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Boniewo, Gmina Boniewo, Gmina Choceń, Powiat Włocławski, Zespół Szkół w Boniewie, Hufiec ZHP Włocławek – Powiat, Ochotnicza Straż Pożarna w Boniewie, Ochotnicza Straż Pożarna w Choceniu.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.