Legendy polskiego boksu w Baruchowie. Zapowiada się emocjonujące widowisko !

22 kwietnia odbędzie się Meeting Bokserski pod nazwą „Szukamy Olimpijczyków”, organizowany przez Gminę Baruchowo, GKS Łokietek Brześć Kujawski oraz Kujawsko – Pomorski Okręgowy Związek Bokserski w Grudziądzu, pod patronatem Wójta Gminy Baruchowo Stanisława Sadowskiego.

Początek turnieju w Hali Sportowej w Baruchowie o godzinie 14.00. Wstęp wolny.

W turnieju przewidzianych jest 15 walk punktowanych, w tym 3 walki żeńskie, 3 sparingi i jedna walka pokazowa. W zawodach wystartują zawodnicy z Kujawsko-Pomorskiego Okręgu Związku Bokserskiego oraz zaproszeni zawodnicy z Pomorskiego oraz Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Bokserskiego. Zachęcamy do kibicowania tym młodym sportowcom, szczególnie z uwagi na to, iż w jednej z walk wystartuje mieszkaniec Gminy Baruchowo – Radosław Rosiński.

Gośćmi specjalnymi turnieju będą legendy polskiego boksu:

Jerzy Rybicki - Mistrz Igrzysk Olimpijskich z Montrealu,

Grzegorz Skrzecz - pięściarz wagi ciężkiej Gwardii Warszawa, brązowy medalista mistrzostw świata w Monachium w 1982 oraz brązowy medalista mistrzostw Europy w Warnie w 1983

Mirosław Kuźma - bydgoski bokser nazywany "królem nokautu”.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.