Dwa śmiertelne wypadki w powiecie włocławskim. Ofiarami rowerzysta i pieszy

Policjanci i prokurator wyjaśniają dokładne okoliczności tragicznych wypadków, do których doszło wczoraj (26.10.17) w powiecie włocławskim. Potrącony pod Baruchowem przez samochód ciężarowy 49-letni rowerzysta zmarł po przewiezieniu do szpitala. Śmierć na miejscu poniósł 48-letni pieszy potrącony w gminie Choceń przez "osobówkę".

Wczoraj (26.10.17) przed godz. 7.00 rano dyżurny otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło pod Baruchowem (gm. Kowal) na drodze wojewódzkiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym MAN 38-letni mężczyzna potrącił 49-letniego rowerzystę. Rowerzysta z obrażeniami trafił do szpitala. Niestety nie udało się go uratować. Mundurowi ustalili, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Do kolejnego potrącenia doszło również wczoraj około 18.50 na drodze powiatowej w gminie Choceń. Śmierć na miejscu poniósł 48-letni pieszy potrącony przez mazdę. Policjanci ustalili, że 22-letni kierowca "osobówki" był trzeźwy.

Policjanci i prokurator wyjaśniają dokładne okoliczności obu tragedii.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.